Natječaj za javne radove

Lokalna akcijska grupa „STROSSMAYER“ raspisuje

NATJEČAJ za javne radove – Mjera „Mladi za EU“- 1 izvršitelj

Radni odnos za mjesto stručnog suradnika na projektima zasniva se preko javnih radova, na određeno vrijeme, u trajanju od 6 mjeseci.
Stručni uvjeti:

  • završena srednja škola 4 godine,
  • viša ili prvostupanjska
  • fakultet, akademija, magisterij, doktorat

Ostali uvjeti:

  • prijavljen na HZZ-u
  • razvijene organizacijske sposobnosti
  • razvijene prezentacijske i pregovaračke vještine
  • sposobnost samostalnog i timskog rada
  • komunikativnost, motiviranost i predanost radu
  • vozačka dozvola „B“ kategorije

Natječaj provodi LAG „STROSSMAYER“. Opis radnog mjesta:

  • sudjelovanje u pripremi i provedbi EU projekata,
  • koordinacija i komunikacija s članovima LAG-a,
  • sudjelovanje na edukacijama, radionicama i sastancima,
  • istraživanje potreba LAG područja,
  • administrativni poslovi,
  • sudjelovanje u prikupljanju projektnih ideja
  • obavljanje ostalih poslova po nalogu nadređenih.

Mjesto rada: SATNICA ĐAKOVAČKA. Prijava mora sadržavati slijedeću dokumentaciju:

  • zamolbu

Rok za podnošenje prijave je 8 dana od datuma objave natječaja, odnosno od 08.06. do 16.06.2016. godine. Prijave se dostavljaju poštanskim putem, u zatvorenoj omotnici na slijedeću adresu: LAG „STROSSMAYER“, Kolodvorska 2, 31 402 Semeljci s naznakom „Prijava na natječaj – Javni radovi -Mladi za EU“, ili putem e-mail adrese: lagstrossmayer01@gmail.com.

Zakašnjele i nepotpune prijave neće se razmatrati.

O rezultatima natječaja kandidati će biti obaviješteni putem e-maila u roku od 8 dana od dana donošenja odluke o izboru.
Natječaj za zapošljavanje stručnog suradnika objavljen je na web stranicama HZZ-a, web stranicama LAG – a „STROSSMAYER“.

Komentiraj